Impressum

Zgodnie z § 5 TMG:

Beton de Vries, Wiercenie i cięcie GmbH
ul. Szewska 3
34-325 Bierna

Reprezentowany przez:

Przemyslaw Piotr Ger

Kontakt:

Telefon: 33 825 18 71
E-Mail: info@devries-polska.pl

Źródło: Utworzono z Impressum -generatora spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (GmbH) eRecht24.

Zastrzeżenie:

Odpowiedzialność za treść
Zawartość naszych stron zostały stworzone z wielką starannością.
Za dokładność, kompletność i aktualność treści nie możemy jednak zagwarantować. Jako dostawca usług jesteśmy zgodnie z § 7 As.1 TMG za nasze własne treści na tych stronach na podstawie ogólnych przepisów prawa odpowiedzialni.
Zgodnie z §§ 8 do 10 TMG jako dostawcy usług nie jesteśmy jednak z obowiązani przekazywać lub zgłaszać informacji  które są monitorowane lub do zbadania okoliczności,nielegalnych Punktów .
Zobowiązania do usunięcia lub zablokowania korzystania z informacji na podstawie ogólnych przepisów pozostają w mocy nienaruszone.
Odpowiednie konsekwencje  z tego tytułu są tylko możliwe od momentu znajomości konkretnego naruszenia prawa. W momencie tych naruszeń,  ta zawartość zostanie natychmiast usunięta.

Odpowiedzialność za linki
Nasza strona zawiera linki do zewnętrznych stron internetowych, nad którymi nie mamy wpływu. Dlatego nie  opowiadamy za nieznane nam zawartości . Za zawartość obcych nam stron  odpowiada zawsze dostawca lub operator.
Połączone strony były w momencie łączenia sprawdzane pod kątem ewentualnych naruszeń prawa.
Niezgodna z prawem zawartość w czasie linkowania były nieznane.
Jednak stała kontrola tych stron bez konkretnych dowodów naruszenia prawnego jest nie rozsądna. Na zgłoszenie naruszenia praw będziemy niezwłocznie usuwać takie linki.

Prawo autorskie
Treści dostarczane przez operatorów ubocznych i działania na tych stronach podlega niemieckiemu prawu autorskiemu. Powielanie, adaptacja, dystrybucja wymagają jakiegokolwiek wykorzystywania poza granicami praw autorskich pisemnej zgody autora lub twórcy. Pliki do pobrania i kopie tych stron są tylko do prywatnego, niekomercyjnego zastosowania są dozwolone. O ile treść nie jest tworzona przez operatora strony internetowej, praw osób trzecich. W szczególności treści osób trzecich jako takie oznakowane. Gdyby jednak ktoś wiedział o naruszeniu praw autorskich, prosimy o informacje.
Na zgłoszenie naruszenia, natychmiast usuniemy takie treści.

Prywatność
Korzystanie z naszego serwisu jest zazwyczaj możliwe bez podawania danych osobowych. O ile na naszych stronach dane osobowe (np nazwa, Zajmie się lub adresy e-mail), to w miarę możliwości nazasadzie dobrowolności. Dane te nie są bez Twojej wyraźnej zgody osobom trzecim.

Zwracamy uwagę, że transmisja danych przez Internet (np podczas komunikowania się za pomocą poczty elektronicznej) może mieć luki w zabezpieczeniach.
Pełna ochrona danych przed nieuprawnionym dostępem osób trzecich nie jest możliwe.

Zastosowanie opublikowana pod obowiązku nadrukiem przez osoby trzecie do wysyłania niechcianych
Reklama i materiałów informacyjnych jest niniejszym zabronione.
Operatorzy strona Zastrzegamy kroki prawne w przypadku niezamówionej informacji promocyjnych, takich jak spam e-mail, wcześniej.
Źródło: Wyłączenie eRecht24, portalu internetowego prawej do adwokata Sören Siebert. osoby trzecie do wysyłania niechcianych Reklam i materiałów informacyjnych są niniejszym zabronione.
Operatorzy strony zastrzegają sobie kroki prawne w przypadku niezamówionej informacji promocyjnych, takich jak spam e-mail,

Źródło: Wyłączenie eRecht24, portalu internetowego prawej do adwokata Sören Siebert

Webdesign:

picasso-media

Tracking: